www.rekuvent.cz :: Aktuality (17.06.2019 - 23:52)

Aktuality

Potrubní ventilátory HAVACO - skvělý poměr cena/výkon

Diagonální ventilátor určený do potrubí je velmi oblíbený pro svůj vysoký výkon, nízkou spotřebu energie a nízkou úroveň hluku. Skříň ventilátoru je vyrobena z polypropylenu, rotor z kvalitního ABS plastu. Spony připojovacích hrdel umožňují jednoduché odepnutí středové části s motorem bez nutnosti demontáže ventilátoru z potrubí. Je určen pro horizontální i vertikální instalaci.

 

více ...

 

Certifikované protihlukové žaluzie

Protihlukové žaluzie jsou ideální náhradou klasických tlumičů hluku ve vzduchotechnice tam, kde na klasické tlumiče není dostatek místa nebo jsou designově nevhodné. Protihluková žaluzie je dnes již zaběhlým řešením pro útlum hluku ve vzduchotechnických vedeních a prostorách se zvýšenou úrovní hluku jako jsou provozy s kompresory, hlučnými agregáty, dieselgenerátory apod. Tradičně se používají například jako součást protihlukových kontejnerů a zákrytů.

 

více ...

 

Axiální ventilátory ZIEHL-ABEGG v nabídce Rekuvent s.r.o.

Společnost Rekuvent s.r.o. se stala hrdým partnerem společnosti ZIEHL-ABEGG pro prodej axiálních ventilátorů. Výrobky společnosti ZIEHL-ABEGG patří již tradičně k tomu nejkvalitnějšímu, co je trh s ventilátory schopen v současné době nabídnout. Ačkoli je ZIEHL-ABEGG dnes již globální společností, její základ stále tvoří výrobní a vývojové centrum v domovském Německu.

 

více ...

 

Nová jednotka Rekuvent Domekt R 300 V

Rekuvent s.r.o. představuje novou VZT jednotku řady Domekt-R s rotačním
výměníkem a inovativní konstrukcí kombinující technologii EPP a ocelového opláštění.

 

více ...

 

Nová řada tepelných čerpadel panasonic „AQUAREA GENERACE H“

Panasonic uvádí na trh novou řadu tepelných čerpadel Aquarea Generace H v provedení Bi-Bloc, zahrnující vylepšený design usnadňující instalaci a nový,
uživatelsky příjemný dotykový panel. Nová Aquarea Generace H s vynikající energetickou účinností A ++, představuje ideální řešení pro domácnosti, které chtějí
ještě více zefektivnit svoje výdaje za energie.

 

více ...

 

Nový inteligentní systém ovládání jednotek Komfovent Domekt

Jednotky Komfovent Domekt byly vybaveny novým systémem inteligentního ovládání C6! Hlavním cílem systému C6 je zachování zdravého mikroklima na základě potřeb uživatele. Sytém je navržen tak, aby zajistil efektivní ventilaci při minimální spotřebě energie.

 

více ...

 

Dotykové ovládací panely od 1.1.2017

Rádi bychom vás informovali, že jednotky Komfovent budou od 1.ledna 2017 dodávány výhradně s dotykovými ovladači s LED displejem, které zajišťují ještě větší komfort ovládání jednotek a větší množství uživatelských funkcí.

 

více ...

 

Multifunkční jednotka pro ještě větší komfort

Nová řada jednotek s integrovaným tepelným čerpadlem DOMEKT RHP 400 V je k dispozici!

 

více ...

 
««« 1 2 »»»

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš dotaz
Odeslat