www.rekuvent.cz :: Potrubní ventilátory HAVACO - skvělý poměr cena/výkon (29.11.2021 - 21:30)

Potrubní ventilátory HAVACO - skvělý poměr cena/výkon

Diagonální ventilátor určený do potrubí je velmi oblíbený pro svůj vysoký výkon, nízkou spotřebu energie a nízkou úroveň hluku. Skříň ventilátoru je vyrobena z polypropylenu, rotor z kvalitního ABS plastu. Spony připojovacích hrdel umožňují jednoduché odepnutí středové části s motorem bez nutnosti demontáže ventilátoru z potrubí. Je určen pro horizontální i vertikální instalaci.

 

Ze široké nabídky potrubních ventilátorů na českém i evropském trhu jsme pro vás vybrali jedinečné ventilátory dynamicky rostoucí značky HAVACO. Tyto ventilátory vynikají svým skvělým poměrem cena / výkon. Jsou k dispozici jak ve standartním provedení, tak i v extra tichém provedení SILENT, u kterého je opláštění ventilátoru vyrobeno z perforovaného ABS plastu a je obaleno dvěma vrstvavmi hluk tlumícího materiálu.

Připojení ventilátorů je u některých velikostí řešeno univerzálně, kdy na jeden typ ventilátoru je možné připojit potrubí o například průměru 100 nebo také 125mm.

 

 

Ventilátor je vybaven dvourychlostním motorem s napětím 230V / 50Hz a možností napěťové regulace. Ochrana motoru je IP 44, třída izolace B. Motor ventilátoru je vybaven kuličkovým ložiskem a tepelnou ochranou na vinutí.

Ventilátor je primárně určen k přepravě vzduchu bez výrazného obsahu nepřirozených příměsí. Nejčastěji se používá pro sání i odtah v obytných nebo veřejných budovách, kancelářích, obchodech a podobně. Pokud je před ventilátor předřazen tukový filtr, nachází často uplatnění i pro odtah z průmyslových digestoří. Maximální teplota přepravovaného vzduchu nesmí překročit 60°C.

Ventilátory jsou k objednání poptání na info@rekuvent.cz nebo přímo na eshopu

www.cb-vzduchotechnika.cz

Další fotografie