www.rekuvent.cz :: O firmě (17.06.2019 - 22:36)

O firmě

Vítáme Vás na stránkách společnosti Rekuvent s.r.o.. - specialistů v oblasti rekuperace, ventilace, klimatizace a tepelných čerpadel

Společnost byla založena v roce 2012 jako výhradní dodavatel vzduchotechnických jednotek KOMFOVENT pro Českou republiku. Díky jejich vysoké kvalitě, širokému spektru použití a konkurenceschopné cenové hladině si tyto jednotky budují na českém trhu svou nezastupitelnou pozici. Stovky realizovaných instalací jen dokládají obrovskou variabilitu jejich použití. 
V rámci regionu jižních čech nabízíme dodávku klimatizací (Carrier, LG, Toshiba, Mitsubishi Electric) a tepelných čerpadel Panasonic, která vynikají svým vynikajicím poměrem ceny, výkonu a kvality. 

Cílem společnosti je poskytování komplexních služeb a záručního i pozáručního servisu širokému spektru zákazníků. To vše založené na individuálním přístupu, komplexní nabídce a rychlém řešení požadavků našich zákazníků.

Naši partneři :

VZT jednotky KOMFOVENT

Prezentace KOMFOVENT

OBCHODNÍ ZNAČKA KOMFOVENT

KOMFOVENT je obchodní značkou pro vzduchotechnické jednotky vyráběné společností AMALVA. KOMFOVENT reprezentuje komfort, zdravé vnitřní prostředí, efektivitu a ekonomický provoz. Odpovídáme za vysokou kvalitu a dlouhou životnost našich výrobků. Nejefektivnější řešení jsou dosahována důrazem na každý detail našich moderních výrobních postupů díky nimž garantujeme, že – KOMFOVENT FUNGUJE TAK JAK MÁ.

 

Historie společnosti

Společnost AMALVA byla založena v litevské metropoli Vilniusu v roce 1997. Zpočátku zahrnoval výrobní program zejména výrobu vzduchotechnického potrubí, spojek a dalších VZT komponentů. Od roku 1999 začala společnost vyrábět vzduchotechnické jednotky s různým designem, účelem použití a se širokou škálou vzduchových výkonů od 50 do 100 000 m3/h. AMALVA je neustále rostoucí společností. Nyní věnujeme veškerou energii vývoji inovativních řešení, která by uspokojila požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. AMALVA je pyšným zaměstnavatelem 360 zaměstnanců a vlastníkem výrobních prostor dosahujících 20 000m2.
 Vysoká úroveň kvality, dokonalý respekt k životnímu prostředí s cílem vytvořit lepší a čistší svět s bezpečným a nezávadným pracovním prostředím – to je jeden s hlavních cílů, ke kterým se společnost upíná.
 Provozní prostředí společnosti odpovídá všem hlavním předpisům týkajících se kvality a životního prostředí: ISO 9001 a ISO 14001. Naše výrobky se pyšní EUROVENT certifikací.

 
Rozvoj společnosti

V roce 1999 jsme lotyšské metropoli Rize otevřeli dceřinou společnost AMALVA BALTIJA, která disponuje vlastními výrobními a skladovacími prostory a obchodní kanceláří. První krok společnosti AMALVA do Ruska vyústil v otevření obchodní kanceláře v Moskvě v roce 2002. Pět let poté, v roce 2007 bylo vybráno ruské město Ryazan jako místo pro výrobu protipožárních klapek.

Společnost každoročně investuje do nákupu nových strojů, nástrojů a ostatního výrobního vybavení, ale také do rozvoje svých zaměstnanců s hlavním cílem – vyrábět a nabízet vysoce kvalitní výrobky.

S využitím zkušeností a znalostní našich místních inženýrů ve spojitosti se zpětnou vazbou od našich zahraničních partner jsme schopni neustále zdokonalovat technickou vybavenost našich výrobků a nacházet nová řešení pro potřeby zákazníků.

Růst je pro nás znamená jít vpřed společně s našimi zákazníky, plnit jejich přání a sdílet stejné hodnoty. S podporou našich partnerů jdeme vstříc novým význám.

 

Ventilátory ZIEHL ABEGG

Historie společnosti Ziehl Abegg sahá do roku 1910, kdy byla založena panem Emilem Ziehlem v Berlíně. Díky neustálým inovacím a náskokem oproti konkurenci se společnost velmi rychle stala jedinečným dodavatelem v oblasti vzduchotechniky a postupně i regulační technicky a pohonů pro automobilový průmysl. Dnes se sídlo společnosti nachází německém Künzelsau, ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko. Zde je také naše vývojové a technologické centrum InVent, zdroj revolučních inovací a perspektivních technologií. Během své hisotrie dosáhla společnost Ziehl Abegg celosvétového významu, o čemž svědčí i to, že její pobočky najdeme dnes nejen v zemích EU, ale i v Asii, Africe nebo v Severní a Jižní Americe. Není tedy nadsázkou řadit dnes výrobky Ziehl Abegg do královské třídy vzduchotechniky.

 

 

Tepelná čerpadla Panasonic AQUAREA

 .Tepelná čerpadla Panasonic AQUAREA

 Touha po zdokonalování učinila ze společnosti Panasonic světovou špičku v oblasti topení a klimatizací. naše průmyslové kapacity a rozhodná oddanost životnímu prostředí nám umožnily vydat se novými cestami výzkumu a vývoje inovativních technologií, které mohou zkvalitnit náš život.

Společnost Panasonic, která má přes 30 let zkušeností a exportuje do více než 120 zemí celého světa je nesporně jedním z předních výrobců klimatizací. více než 100 milionů
vyrobených kompresorů je přesvědčivým důkazem vysoké kvality klimatizací Panasonic.
Panasonic nabízí široké spektrum řešení na klíč pro vytápění a klimatizaci domácností, středně velkých staveb jako jsou úřady a restaurace i velkých a rozměrných budov.
Poskytují maximální efektivitu, vyhovují nejpřísnějším ekologickým standardům a nejmodernějším konstrukčním požadavkům naší doby.
Panasonic si je vědom velké odpovědnosti spojené s instalací topných a chladicích systémů. Protože na nabídce nejlepších řešení pro topení a chlazení záleží.
NA KAŽDÉ DOMÁCNOSTI ZÁLEŽÍ.

Kompaktní design: snadná instalace a údržba

Topný a klimatizační systém aquarea lze snadno instalovat do nových i starších
budov. Systém tepelného čerpadla voda-vzduch Panasonic aquarea nabízí významné snížení nákladů na instalaci a údržbu. u nových budov odpadají vrty nebo výkopy, které jsou
nutné u geotermálních instalací a není zapotřebí žádná plynová přípojka, komín nebo
nádrž na palivo. V případě rekonstrukcí a modernizací lze zařízení snadno připojit
ke stávajícímu topnému systému s radiátory nebo vyhřívanou podlahou.

Výrobní program

Aquarea má z pohledu energetických inovací rozhodné postavení "zeleného" topného
a klimatizačního systému. aquarea náleží k nové generaci topných a klimatizačních
systémů, využívajících obnovitelný a bezplatný zdroj energie: vzduch, který vytápí
nebo ochlazuje domácnost a produkuje horkou vodu. tepelná čerpadla aquarea jsou
flexibilnější a cenově výhodnější alternativou tradičních kotlů na fosilní paliva. 

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš dotaz
Odeslat