www.rekuvent.cz :: O firmě (29.11.2021 - 20:59)

O firmě

Vítáme Vás na stránkách společnosti Rekuvent s.r.o.. - specialistů v oboru vzduchotechniky.

Společnost byla založena v roce 2012 jako výhradní dodavatel vzduchotechnických jednotek KOMFOVENT pro Českou republiku. Díky jejich vysoké kvalitě, širokému spektru použití a konkurenceschopné cenové hladině si tyto jednotky budují na českém trhu svou nezastupitelnou pozici. Stovky realizovaných instalací jen dokládají obrovskou variabilitu jejich použití. 
V rámci celé České republiky nabízíme dodávky nejen VZT jednotek, ale také i VAV regulátorů průtoku vzduchu KOMFOVENT, VZT komponentů HAVACO a potrubních systémů LINDAB. Všechny jmenované produkty mají společného jmenovatele - vysokou kvalitu zpracování.

Cílem společnosti je poskytování komplexních služeb a záručního i pozáručního servisu širokému spektru zákazníků. To vše založené na individuálním přístupu, komplexní nabídce a rychlém řešení požadavků našich zákazníků. :

Koncern KOMFOVENT

Prezentace KOMFOVENT

OBCHODNÍ ZNAČKA KOMFOVENT

KOMFOVENT je nejen obchodní značkou pro vzduchotechnické jednotky ale také jménem celého koncernu zahrnujícího několik výrobních závodů v Litvě, Lotyšsku, Bělorusku a Rusku a dceřinných obchodních společností v dalších evropských státech. KOMFOVENT reprezentuje komfort, zdravé vnitřní prostředí, efektivitu a ekonomický provoz. Odpovídáme za vysokou kvalitu a dlouhou životnost našich výrobků. Nejefektivnější řešení jsou dosahována důrazem na každý detail našich moderních výrobních postupů díky nimž garantujeme, že – KOMFOVENT FUNGUJE TAK JAK MÁ.

 

Historie společnosti

Společnost AMALVA byla založena v litevské metropoli Vilniusu v roce 1997. Zpočátku zahrnoval výrobní program zejména výrobu vzduchotechnického potrubí, spojek a dalších VZT komponentů. Od roku 1999 začala společnost vyrábět vzduchotechnické jednotky s různým designem, účelem použití a se širokou škálou vzduchových výkonů od 50 do 100 000 m3/h. AMALVA je neustále rostoucí společností. Nyní věnujeme veškerou energii vývoji inovativních řešení, která by uspokojila požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. AMALVA je pyšným zaměstnavatelem 360 zaměstnanců a vlastníkem výrobních prostor dosahujících 20 000m2.
 Vysoká úroveň kvality, dokonalý respekt k životnímu prostředí s cílem vytvořit lepší a čistší svět s bezpečným a nezávadným pracovním prostředím – to je jeden s hlavních cílů, ke kterým se společnost upíná.
 Provozní prostředí společnosti odpovídá všem hlavním předpisům týkajících se kvality a životního prostředí: ISO 9001 a ISO 14001. Naše výrobky se pyšní EUROVENT certifikací.

 
Rozvoj společnosti

V roce 1999 jsme lotyšské metropoli Rize otevřeli dceřinou společnost AMALVA BALTIJA, která disponuje vlastními výrobními a skladovacími prostory a obchodní kanceláří. První krok společnosti AMALVA do Ruska vyústil v otevření obchodní kanceláře v Moskvě v roce 2002. Pět let poté, v roce 2007 bylo vybráno ruské město Ryazan jako místo pro výrobu protipožárních klapek.

Společnost každoročně investuje do nákupu nových strojů, nástrojů a ostatního výrobního vybavení, ale také do rozvoje svých zaměstnanců s hlavním cílem – vyrábět a nabízet vysoce kvalitní výrobky.

S využitím zkušeností a znalostní našich místních inženýrů ve spojitosti se zpětnou vazbou od našich zahraničních partner jsme schopni neustále zdokonalovat technickou vybavenost našich výrobků a nacházet nová řešení pro potřeby zákazníků.

Růst je pro nás znamená jít vpřed společně s našimi zákazníky, plnit jejich přání a sdílet stejné hodnoty. S podporou našich partnerů jdeme vstříc novým význám.