X
Úvod    Kategorie    Ventilátory HAVACO    Ventilátory ICM-EC

Ventilátory ICM-EC

Ventilátory ICM-EC

 

 

 

 

- Energeticky úsporné - moderní EC motory.
- Plynulá regulace rozsahu otáček 0-10V.
- Dynamicky vyvážený diagonální rotor.
- Robustní montážní konzola součástí ventilátoru

 

 

Vlastnosti

Diagonální potrubní ventilátor. Jeho unikátní konstrukce a použití nejmodernějšího elektronicky komutovaného motoru (EC) umožňuje dosahovat vysokých provozních parametrů při relativně nízké hlučnosti a velmi nízké spotřebě energie. Skříň ventilátoru je vyrobena z polypropylenu, zatímco oběžné kolo je vyrobeno z ABS plastu. Konstrukce ventilátoru usnadňuje montáž a demontáž zařízení i jeho údržbu. Ventilátor lze instalovat jak horizontálně, tak vertikálně.

Motor ventilátoru

Elektronicky komutovaný elektromotor (EC) s integrovaným regulátorem a tepelnou ochranou. Napájení 230V ~ 1, 50Hz. Motory jsou uzpůsobeny pro plynulou regulaci otáček v celém rozsahu při zachování vysoké účinnosti. Regulaci otáček provádí regulátor pomocí analogového signálu 0-10V. Třída ochrany zařízení IP44.

Použití 

Potrubní ventilátor ICM-EC je uzpůsoben pro dopravu vzduchu s nízkým stupněm znečištění. Ideálně se hodí pro instalace přívodu a odvodu vzduchu v obytných, veřejných budovách, kancelářích a obchodech. Zařízení lze použít i pro odtahové instalace z kuchyňských digestoří, je nutné použití tukových filtrů.

Provozní teplota

Maximální teplota distribuovaného vzduchu nesmí překročit 60°C .
 

Rozměry 

Výkonové křivky

       

Katalogový list ventilátorů ICM-EC

 

Cenovou nabídku na ventilátory ICM-EC Vám samozřejmě rádi zpracujeme. V případě zájmu nám prosím zašlete poptávku  na adresu: nabidky@rekuvent.cz

Kontakty

adresa

Rekuvent s.r.o.
Kněžskodvorská 2632
370 04 České Budějovice